MAGICZNE I W PEŁNI BEZPIECZNE MIEJSCE OPIEKI

O NAS:

FIRMA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX Sp. z o.o., A WCZEŚNIEJ PHU LARIX JANUSZ SOWA JEST OBECNA NA RYNKU OD 1986r.

W początkowej fazie swojej działalności zajmowała się zakładaniem i utrzymywaniem terenów zieleni miejskiej. Sukcesywnie rozbudowywana i modernizowana baza sprzętowa oraz wyspecjalizowana kadra pozwoliła na realizację profesjonalnych zadań i projektów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników i społeczności lokalnej zrodził się pomysł utworzenia przyzakładowego ŻŁOBKA AUTOBUSIK, będącego nowym miejscem opieki dla dzieci do lat 3 w Lublińcu, który swoją działalność rozpoczął w styczniu 2020 roku. Każdego dnia mali pasażerowie na pokładzie autobusika wyruszają w podróż pełną niespodzianek, poznając tajniki otaczającego świata.

Kolejnym intrygującym pomysłem było otwarcie we wrześniu 2020 roku NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA KOLOROWA SOWA również w Lublińcu, gdzie dzieci na skrzydłach mądrej sowy, wzbijają się wysoko, poszerzają horyzonty, zdobywają fascynującą wiedzę, szlifują niezliczone umiejętności i pielęgnują talenty.

W chwili obecnej realizowany jest nowy projekt uruchomienia kolejnej naszej placówki opiekuńczo- wychowawczej tym razem usytuowanej w Opolu. Będzie to żłobek na miarę XXI wieku, spełniający oczekiwania Rodziców. Otwarcie zaplanowane jest na jesień 2022 roku.