MAGICZNE I W PEŁNI BEZPIECZNE MIEJSCE OPIEKI

Bezpośredni kontakt
dyrektor@autobusik.eu
Tel. 729 870 079
w godz. 9:00 – 15:00
od pon. do pt.

„Zdobyte przez wiele lat umiejętności i kompetencje wykorzystuję, aby sprostać oczekiwaniom, spełniając indywidualne potrzeby zarówno Dzieci jak i Rodziców. Zależy mi na stworzeniu miejsca przyjaznego maluszkom, w którym będą się czuły jak w swoim domu, pod skrzydłami kompetentnej i wrażliwej kadry. Cechuje mnie pozytywne nastawienie do ludzi oraz świata. Posiadam umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne. Od wielu lat skutecznie zarządzam placówkami oświatowymi. Staram się myślenie strategiczne łączyć z kreatywnością i innowacyjnością”

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Filologiczno – Historycznym w zakresie specjalność nauczycielska oraz Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Pedagogiczno – Artystycznym.

Wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel, opiekun i dyrektor

Posiada 26 – letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą na stanowisku nauczyciela. Zarządzała placówkami oświatowymi jako dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Lublińcu w latach 2007 – 2017 oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Lublińcu w latach 2017 – 2019.

Rozwój osobisty i zawodowy

Brała udział w zagranicznych szkoleniach i kursach w ramach projektów Unii Europejskiej Europass – mobilność kadry edukacji szkolnej w Hiszpanii i na Malcie, umożliwiających obserwację europejskich systemów edukacji i przeniesienie doświadczeń na grunt bliski oczekiwaniom Rodziców i Uczniów. Prowadzi szkolenia popularyzujące edukację szkolną oraz projekty międzynarodowe podczas konferencji dla szerokiej publiczności organizowane m.in. przez Kuratorium Oświaty w Katowicach i Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie.

Nagrody i wyróżnienia

  • 2001r. – Dyplom Kuratora Oświaty za osiągnięcia dydaktyczne,
  • 2001r.–  Dyplom Uznania Marszałka Województwa Śląskiego,
  • 2001r.–  Spotkanie z Premierem RP w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów,
  • 2002r., 2003r. –  Dyplomy Instytutu Pamięci Narodowej,
  • 2003r., 2004r., 2005r., 2006r. – Certyfikaty osiągnięć dydaktycznych,
  • 2008r.,  2009r., 2010r., 2011r., 2013r., 2014r., 2015r., 2016r. –  Nagrody Burmistrza Miasta Lublińca,
  • 2015r., 2016r. –  Gratulacje Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
  • 2014r., 2015r., 2016r., 2017r., 2018r. – Gratulacje i Podziękowania Śląskiego Kuratora Oświaty,
  • 2019r. – Podziękowania Burmistrza Miasta Lublińca za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora.
  • 2021r. – Podziękowania Dowódcy Generalnych Rodzajów Sił Zbrojnych dla Dyrektora i Opiekunek w Żłobku Autobusik za szlachetną inicjatywę solidarności z żołnierzami.

Praca w żłobku jest dla mnie pewnego rodzaju drogą, w której towarzyszę maluszkom w poznawaniu świata. Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe, dlatego staram się indywidualnie podchodzić do każdego z nich. Moim celem jest, aby dzieci w żłobku czuły się bezpieczne, zaopiekowane, a także kochane – przykładam wszelkich starań, aby stworzyć im ,,drugi dom”. Dzieci są dla mnie jak malutkie słoneczka, które uśmiechem rozświetlają każdy nowy dzień, przynosząc nowe wyzwania, którym zawsze stawiam czoła. 

Żłobek to miejsce rozwijania zdolności, zainteresowań, a także nauki samodzielności. Dlatego moją misją jest zapewnienie dzieciom warunków do rozwoju i odkrywania siebie. Każdy dzień przynosi mi wiele satysfakcji z obserwacji maluchów, które każdego dnia czynią ogromnie postępy w codziennym funkcjonowaniu. Moja praca jest dla mnie przede wszystkim miejscem pełnym koloru i uśmiechu. Dzieci to niezwykłe barwne istoty, dlatego każdy dzień z nimi staje się kolorowy, a praca daje mi poczucie spełnienia.

Żłobek to nie tylko moje miejsce pracy, ale miejsce, w którym mogę współuczestniczyć w rozwoju każdego malucha. Od wielu lat zajmuje się dziećmi i wiem, że najważniejszym aspektem w rozwoju dziecka jest indywidualność. W swojej pracy staram się, aby każde dziecko było zaopiekowane, bezpieczne i zrozumiane. Opieka nad dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, która przynosi mi spełnienie zawodowe każdego dnia. Dzieci są dla mnie ogromną inspiracją i wywołują uśmiech na mojej twarzy.

Żłobek to miejsce, gdzie tworzę magiczną przestrzeń pełną opieki i rozwoju dla Twojego maluszka. Jako doświadczona opiekunka, moim celem jest stworzenie atmosfery, w której każde dziecko może rosnąć, odkrywać i kwitnąć. Moja troskliwość i wiedza pozwalają mi zapewnić nie tylko podstawową opiekę, ale także skupienie na wszechstronnym rozwoju poprzez kreatywne zabawy, pierwsze nauki i rozwijające się relacje z rówieśnikami. Wybierz mnie, a razem z dzieckiem przeżyjemy niesamowitą przygodę odkrywania świata w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu żłobka.

Żłobek to miejsce, gdzie moja pasja do opieki i nauki spotyka się z Twoim maluszkiem. Tutaj widzę możliwość wprowadzenia każdego dziecka w fascynujący świat poznawania, rozwijania umiejętności społecznych i budowania solidnych fundamentów emocjonalnych. Dzięki mojemu zaangażowaniu i wiedzy, żłobek staje się oazą opieki, wsparcia i pozytywnych interakcji. Jestem przekonana, że razem możemy stworzyć dla Twojego dziecka przyjazne i inspirujące środowisko, w którym każdy dzień to nowa szansa do nauki i radości.