MAGICZNE I W PEŁNI BEZPIECZNE MIEJSCE OPIEKI

Bezpośredni kontakt
opole@autobusik.eu
w godz. 8:00 – 14:00
od pon. do pt.

Opieka nad dziećmi, nad ich bezpiecznym rozwojem i czerpaniem radości z każdej chwili ich dzieciństwa jest moją pasją!

Od ponad 15 lat zajmuję się pracą z dziećmi, najpierw była to forma poszerzonej edukacji i metoda na dorobienie do studenckiego budżetu, by potem przerodzić się w świadomy wybór drogi życiowej, zapewniania jak najlepszej opieki, edukacji i pełnego szczęścia rozwoju dzieci.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim, na kierunku geografii – z obszernym blokiem pedagogicznym, w czasie ich trwania zetknęłam się z dziećmi w wieku przedszkolnym, i odbywałam praktyki szkolne. To wówczas zaczęła się moja przygoda z najmłodszymi, którą uważam za słuszny wybór.

Przeszłam wszystkie szczeble rozwoju zawodowego w kierunku opieki nad dziećmi, byłam animatorką i kierowniczką animatorek, prowadziłam również zajęcia w szkołach, lecz właśnie rozwój, edukacja przez zabawę, rozwijanie empatii i ciekawości w poznawaniu świata  przez najmłodszych jest tym, w czym spełniam się zawodowo.

Byłam menedżerką, a także właścicielką Sali Zabaw, by przejść na wyższe szczeble szerokiego rozwoju zawodowego jako koordynatorka i dyrektorka placówek opiekuńczych, kilku żłobków i przedszkoli. Poznałam wielu wspaniałych opiekunów i takich zawsze starałam się zatrudniać, a doświadczenie z czasów zajęć z dziećmi pozwala mi właściwie oceniać umiejętności, empatię, zaangażowanie i kompetencje kadry z którą współpracuję.

Razem tworzymy zespół zapewniający bezpieczny, zróżnicowany i szczęśliwy rozwój dzieci, tak by z radością do nas wracały.

Doceniana jestem zarówno przez rodziców, jak i przez firmy, dla których organizowałam liczne imprezy korporacyjne i warsztaty dla najmłodszych.

Ponadto sama jestem dumną mamą – Kubusia i Lei, więc dzieci pod moją opieką są jak moje własne, bezpieczne, szczęśliwe, rozwijające się w harmonii z otoczeniem. 

Obecnie podjęłam dalsze studia na kierunku zarządzania oświatą, aby lepiej i sprawniej wywiązywać się z niełatwych zadań dyrektora.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Nauk o Ziemi, specjalność Kształtowanie i Ochrona Środowiska, z rozwiniętym blokiem dydaktycznym.

Wieloletnie doświadczenie jako animatorka, opiekunka, menedżerka, koordynatorka i dyrektorka żłobków i przedszkoli

Posiada 15 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracowała z dziećmi jako opiekunka, animatorka w latach 2007 – 2010. Zarządzała salą zabaw jako kierownik i menedżer w latach 2010 – 2017, następnie zarządzała placówkami opieki nad dziećmi, żłobkami i przedszkolami, jako: koordynator i dyrektor placówek w latach 2018 – 2022.

Rozwój osobisty i zawodowy

Ukończyła kursy i szkolenia: opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, trening kompetencji managerskich, zastosowanie aplikacji Excel w pracy nauczyciela, Word – narzędzie pracy nauczyciela.

Zapukaj do naszych drzwi... puk, puk.. Mamy jeszcze wolne miejsca!